#RadioBattleRS VS #RadioBattleLV

Početkom ove godine Radijsko-televizijska stanica RAI, Radio 2, pokrenula je ideju o zajedničkom radijskom programu evropskih radio stanica u kojem se “vodila bitka za slušaoce”. Više o svemu možete saznati na: www.oradio.rs

Servis www.tvitni.me je pratio takmičenje, i ovom prilikom prenosim naša zapažanja. Mi smo izdvojili samo rezultate iz opsega takmičenja, znači period od 20h do 21h, kada je zvanično i završeno takmičenje. Rezultate možete videti u nastavku. Ono što je zanimljivo a to je da je naš predstavnik, @OradioRtv imao daleko više originalnih statusa od konkurencije, što mu na žalost nije pomoglo da pobedi, ali je iz tog razloga bio trendic na svetskom nivou, za razliku od pobednika! Predstavnik Srbije je imao 8662 originalna statusa, naspram 3360 tvitova konkurencije. Ono što je takođe vrlo bitno a to je ko su ljudi koji su podržavali takmičare. Naš predstavnik je i tu odneo apsolutnu pobedu, jer su za njega tvitovali nalozi sa daleko većim brojem pratilaca na Twitteru, što se iz brojki nedvosmisleno može zaključiti. #RadioBattleRS je imao Potential Reach 2.427.996 i Potential Impression 24.455.176 naspram #RadioBattleLV sa Potential Reach 1.298.379 i Potential Impression od 6.891.077

Sledeće takmičenje, uz kvalitetniju pripremu i bićete na krovu Evrope 🙂

Čestitamo 🙂

Analizu pripremio  @TVITNI_ME  tim.

Autor: @PoslednjiSkaut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.