Misterije Hejvena s2 – Sci Fi Balkans

ODRI PARKER je pametna i samouverena FBI agentkinja sa izgubljenom prošlošću, koja dolazi u grad Hejven, u Mejnu, da reši naizgled rutinsko ubistvo koje je, kao i ostale stvari u Hejvenu, sve sem onoga što se čini. Nedugo zatim, njena radoznalost je dovodi u centar ove neobične enklave, za koju se ispostavlja da je dugogodišnje utočište za ljude koji poseduju širok spektar natprirodnih sposobnosti, poznatih u polu-zaboravljenoj lokalnoj legendi kao ‘’Nevolje’’. Njen talenat za rešavanje nedokučivih slučajeva sa kojima se susrela, navode Odri da trajno ostane i dobije posao u policijskom odeljenju. Vremenom, ona saznaje da natprirodne sposobnosti građana ne utiču na nju – da je ona sama jedna od mnogih misterija koje treba rešiti. Najbitnije, Odri otkriva da je, iako se toga ne seća, nekako bila u Hejvenu ranije, pre 27 godina, da se zvala Lusi Ripli i da je pomagala ’’ljudima sa nevoljama’’ na isti način na koji to radi sada. Ova otkrića i još mnogo toga čine da Odri dovede u sumnju sve što je ikada znala o sebi, dok počinje da shvata da se njen dolazak i trenutna uloga u Hejvenu nisu dogodili slučajno.

Više informacija na : http://www.facebook.com/SCIFIBalkans

 

 

Leave a Reply