Pesma muskarca koji voli zene

Za ovo  borio se nisam,
da bi’ za njih bio kultivisan.

Napraviše da se stidim sebe,
što sam Srbin,
i što volim tebe.

Trebalo bi ja da volim njega,
transparentno, i u duhu čega?

Zabraniće da u kući pušim,
da ih svojim dimom ne zagušim.
A što brka s’ bradonjom se ljubi,
nije važno dok ih dolar svrbi.

I na kraju zapitam ja sebe,
da li imam ja pravo na bebe?

2 thoughts on “Pesma muskarca koji voli zene

 1. Pušenje ubija. Prvo dođe rak pluća. U 48% slučajeva, metastaza je tu zajedno s njim. U 80% slučajeva onih koji su izlečeni, ona dolazi u roku od dve godine. Kod muškaraca srednjih i poodmaklih godina gotovo uvek ide na mali mozak, ne može da se operiše i ubija u roku od jednog do tri meseca. Kraj je grozan: nesvesnost, nemogućnost da se govori, gušenje, a nijedna bolnica te neće.
  Zaključak: ne valja.

  Razvratnost (npr, Kim Kurvašijan…da li bi ona trebalo da bude idol strejt tatinim princezicama?) ubija. Prvo dođe gomila partnera, onda neka polna bolest koja može da se ispolji tek u starosti (neki od simptoma su raspadanje delova tela) ili rak na grliću materice, gnojavi jajovodi, da ne spominjemo ugled.
  Zaključak: ne valja.

  Homoseksualnost ne ubija. Ljudi budu pažljivi, koriste zaštitu kao i u svakom drugom odnosu, ne uznemiravaju one koji vole suprotni pol, pa ne uznemiravamo ni mi njih.
  Zaključak: Njihova stvar, isto kao što je moja stvar to što mnogo volim sir, pa posle, da prostiš, prdim k’o ludak.

  I šta ćemo onda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.