Kon Tiki Travel

Tople preporuke za sve prijatelje koji do sada nisu imali prilike da koriste usluge ove agencije. Od prvog kontakta, do povratka sa putovanja, sve je funkcionisalo besprekorno. Inače nemam običaj da reklamiram na svom blogu, ali ovo sam osećao kao obavezu, a i kao toplu preporuku u olakšavanju pronalaženja dobre i pouzdane agencije, za koju bi trebalo da se odlučimo pri putovanjima. Kon Tiki Travel je u meni dobio svog redovnog putnika, i nadam se da ćemo se dugo godina družiti, uz obostrano zadovoljstvo. I na kraju, kao kruna svega, želim da spomenem njihovog turističkog vodiča, a od ovog odmora i mog velikog prijatelja, Suada Bahtijarevića, koji mi je ovaj kratak odmor učinio nezaboravnim. U pojedinim trenucima sam morao da pogledam iz kojih knjiga nam on čita, ali toga nije bilo. Toliko znanja i ljubavi prema poslu, mogu samo da vas ostave zapanjenim, i da ga slušate, saznajući toliko toga o ovoj zemlji, u kojoj Suad godinama živi i radi. Ukoliko budete imali priliku da odete do Tunisa, potražite njega. Odmor će vam učiniti nezaboravnim…U svakom momentu je bio raspoložen, spreman da nam priča sve što nas zanima, a zna toliko toga…I na kraju, nije mu bilo teško da me noću vodi po autentičnim mestima, da se druži i priča, prenoseći svoje ogromno znanje. Još jednom, hvala Kon Tiki Travel-u i Hvala tebi, moj dobri prijatelju, na divnom odmoru. Vidimo se ponovo…

Share this post

Comments (4)

 • Kon Tiki Travel | www.blogovnik.com Reply

  […] Kon Tiki Travel Napisano: 05.May.2010. 000000 11:22:36 na blogu: http://www.poslednjiskaut.com […]

  11/12/2011 at 01:28
 • Sunce Reply

  Isla sa KOn Tikijem i to bas u Tunis…..vodic mi je bio neki Dragan koga bi opet pozelela za vodica.
  Neverovatan je put do Sahare od 12h nismo osetili pored njega i njegove price…..svakom drugom bi rekla aj ucuti i pusti muziku.
  Divan je i on i Kon Tiki…od toga koliko kosta taxi do toga koju vodu da pijemo i gde sta da kupujemo,o svemu nas je informisao.
  A da ne pricam o poznavanju zemlje….10 god je tad bio tamo i ko bi reko da ima toliko zanimljivosti za jednu pustaru 😀
  Od tad nisam putovala,ali ako idem,opet i jedino KOn Tiki 🙂

  10/07/2010 at 23:57
 • Charolija Reply

  Baš mi je drago da si se lepo proveo. 🙂 Što se tiče KonTiki-ja do sada sam samo čula pohvale, samo što neću uskoro na neko putovanje, to je problem. 🙁

  06/05/2010 at 12:42
 • Rada Reply

  Baš lepo i prijatno saznati ! Preporuke prihvaćene-prvo putovanje sa KonTiki :))) Hvala za važnu informaciju.

  06/05/2010 at 00:02

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.