Kon Tiki Travel

Tople preporuke za sve prijatelje koji do sada nisu imali prilike da koriste usluge ove agencije. Od prvog kontakta, do povratka sa putovanja, sve je funkcionisalo besprekorno. Inače nemam običaj da reklamiram na svom blogu, ali ovo sam osećao kao obavezu, a i kao toplu preporuku u olakšavanju pronalaženja dobre i pouzdane agencije, za koju bi trebalo da se odlučimo pri putovanjima. Kon Tiki Travel je u meni dobio svog redovnog putnika, i nadam se da ćemo se dugo godina družiti, uz obostrano zadovoljstvo. I na kraju, kao kruna svega, želim da spomenem njihovog turističkog vodiča, a od ovog odmora i mog velikog prijatelja, Suada Bahtijarevića, koji mi je ovaj kratak odmor učinio nezaboravnim. U pojedinim trenucima sam morao da pogledam iz kojih knjiga nam on čita, ali toga nije bilo. Toliko znanja i ljubavi prema poslu, mogu samo da vas ostave zapanjenim, i da ga slušate, saznajući toliko toga o ovoj zemlji, u kojoj Suad godinama živi i radi. Ukoliko budete imali priliku da odete do Tunisa, potražite njega. Odmor će vam učiniti nezaboravnim…U svakom momentu je bio raspoložen, spreman da nam priča sve što nas zanima, a zna toliko toga…I na kraju, nije mu bilo teško da me noću vodi po autentičnim mestima, da se druži i priča, prenoseći svoje ogromno znanje. Još jednom, hvala Kon Tiki Travel-u i Hvala tebi, moj dobri prijatelju, na divnom odmoru. Vidimo se ponovo…

Leave a Reply