7 thoughts on “Niko nije lud!

  1. A sto te to briga dragi druze?
    Ja naslov nikada ne znam, kad zavrsim pisanje, stavim nesto, da ne bude nista, i ne zelim da mi bude prodat blog, nikako!

  2. Mahlat, draga, misliš da ima velike razlike između naslova koji privlače posetioce, i teme koja je odabrana da bi imala isti efekat kao ovo zezanje?! Ja nisam baš siguran da postoji razlika.Čak štaviše…

  3. Trenutno. To ti je kao ono kad gledaš reklamu za šampon koja te ubedjuje da posle prvog pranja nećeš imati perut, da će te boleti uvo što ti je devojka smandrljala auto na dno jezera i da ćeš da dobiješ na lotou. Opereš kosu i vidiš da nema pojma.

    Probaš još neki put i na kraju promeniš šampon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.